Stół z huśtawkami 4-osobowy - plansza do gry w szachy
Numer katalogowy: H4-SZ

Stół z huśtawkami 4-osobowy - plansza do gry w szachy

Stół pełniący funkcję szachownicy i wygodna huśtawka, właśnie takie połączenie proponuje 4 osobowy zestaw hybrydowy. Doskonała propozycja dla miłośników strategii i relaksu na świeżym powietrzu. Spędzając czas delikatnie bujając się na huśtawce, można nie tylko cieszyć się urokami natury, ale również wciągnąć się w emocjonującą grę w szachy rozwijając swoje umiejętności. Takie połączenie estetyki i umysłowych wyzwań tworzy niepowtarzalną atmosferę, idealną do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.
Zestaw wykonany z tworzyw odpornych na niesprzyjające warunki pogodowe zapewnia trwałość i jakość wykonania.

Innowacyjna struktura zaprojektowana z myślą o odpoczynku oferująca relaks podczas huśtania, a także rozrywkę podczas gry w szachy. Idealne rozwiązanie dla gmin, które chcą stworzyć miejsce interakcji społeczności. Takie inwestycje przyciągają ludzi do aktywności na świeżym powietrzu i spotkań towarzyskich.

Funkcja

  • Konstrukcja malowana proszkowo, ocynkowana
  • Zestaw dla 4 osób
  • Certyfikat bezpieczeństwa
  • Relaks i rozrywka - plansza do gry w szachy i chińczyka

MASZ PYTANIA?
 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą zestawów do rekreacji i relaksu?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Stół z huśtawkami - szachy

Dedykowany do parków, skwerów jak i innych miejsc służących integracji społeczności. Jest to również doskonały sposób na wykorzystanie przestrzeni publicznych w niewielkich gminach, będący idealnym rozwiązaniem zgodnym z budżetem sołeckim. Dzięki takim inwestycjom, małe społeczności stają się jeszcze bardziej atrakcyjne do życia oraz sprzyjają tworzeniu silniejszych więzi społecznych.