MISJA, CELE, WARTOŚCI

Stameco

Misja

Stameco wychodzi naprzeciw swoim Klientom i społeczeństwu produkując profesjonalny sprzęt siłowni zewnętrznych, elementy małej architektury oraz strefy rekreacji i relaksu. Dostarczamy solidne i bezpieczne urządzenia, które pozwalają społeczności utrzymać aktywny tryb życia na świeżym powietrzu. Staramy się, aby urządzenia były różnorodne, tak by odpowiadały każdej grupie wiekowej. Firma Stameco przyczynia się do aktywizacji lokalnych społeczności, dzięki innowacyjnemu zagospodarowaniu przestrzeni miejskich i wiejskich.

Cele

Celem firmy Stameco jest tworzenie ogólnodostępnych miejsc, w których społeczności w każdym wieku będą miały możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Naszym najwyższym priorytetem jest propagowanie aktywności fizycznej, poprzez funkcjonalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni publicznej. Chcemy spełniać oczekiwania osób w każdym wieku, dlatego wciąż poszerzamy naszą produkcję, wzbogacając ofertę nie tylko sprzętu sportowego, małej architektury, ale i strefy rekreacji i relaksu. Rozwiązania, które produkujemy, wnoszą do przestrzeni publicznej wyjątkowe miejsca spotkań dla młodzieży, rodziców z dziećmi i seniorów. Ćwiczenia na świeżym powietrzu przynoszą lepszy efekt, niż wewnątrz zamkniętego pomieszczenia, dlatego chcemy, aby siłownie zewnętrzne były ogólnodostępne w każdej części Polski i poza jej granicami. 

 

Wartości

Producent siłowni zewnętrznych, elementów małej architektury oraz elementów strefy rekreacji i relaksu - Stameco, od początku swojej działalności na rynku zdążył wypracować zespół wartości, który jest wyznacznikiem zasad współpracy oraz relacji z Klientami. Podstawowymi wartościami, którymi się kierujemy, są: 

Otwartość i indywidualne podejście

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły zleceniodawcy, a dzięki indywidualnemu podejściu, możemy dopasować produkty do życzenia każdego Klienta.  Specjalnie przygotowany i opracowany w oparciu o indywidualne wymagania projekt siłowni zewnętrznej, zagospodaruje każdą przestrzeń publiczną.  

Trwałość i bezpieczeństwo

Jednym z najważniejszych celów naszej działalności jest bezpieczeństwo użytkowników siłowni na powietrzu. Oferowane przez nas produkty są przystosowane do zmian temperatur, działania promieni słonecznych, a także dzięki wysokiej jakości produktów składowych są odporne na korozję

Wiedza i doświadczenie praktyczne

Projektując i produkując sprzęt, zwracamy uwagę na potrzeby i wymagania użytkowników. Stameco tworzy zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych, elementów placów zabaw oraz małej architektury.

Wypracowane przez nas wartości zostały całkowicie oparte na naszym doświadczeniu i specyfice rynku na którym działamy. Jako producent siłowni zewnętrznych, elementów małej architektury i stref rekreacji i relaksu przywiązujemy do nich bardzo dużą wagę, gdyż nadrzędną wartością dla nas jest zapewnienie korzyści naszym Klientom.

Odpowiedzialność i uczciwość

Zależy nam na terminowości dostarczania produktów oraz przyjaznej i profesjonalnej relacji z Klientem. Każde zakupione w naszej firmie urządzenie objęte jest gwarancją. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Pasja i determinacja

Stameco to przykład przedsiębiorstwa, które determinacją i zaangażowaniem całego zespołu powiększa swoją przewagę nad konkurencją i realizuje zlecenia dla najbardziej wymagających klientów Klientów.

Zrównoważony rozwój

Zależy nam, aby wszystkie grupy społeczne miały możliwość korzystania z bezpłatnych siłowni zewnętrznych, a także stref rekreacyjnych i relaksacyjnych w swoim najbliższym otoczeniu. 

Masz pytania?

Jesteś zainteresowany naszą ofertą siłowni zewnętrznych?

Skontaktuj się z nami