Produkty

Urządzenia do siłowni zewnętrznych

Siłownia na wolnym powietrzu (inaczej Outdoor Fitness, siłownia plenerowa czy siłownia pod chmurką) to innowacyjne rozwiązanie, które bardzo szybko zyskuje liczne grono użytkowników. Regularna aktywność fizyczna w plenerze pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka i ogólny rozwój całego ciała. Jako producent urządzeń do siłowni zewnętrznych dajemy możliwość zmiany trybu życia poprzez regularne korzystanie z naszych rozwiązań. Specjalnie przygotowany i opracowany w oparciu o indywidualne wymagania projekt siłowni zewnętrznej zagospodaruje każdą przestrzeń miejską lub gminną, a profesjonalne urządzenia outdoor fitness umożliwiające kształtowanie wszystkich partii mięśniowych zapewnią rozrywkę dla młodszych i starszych użytkowników. 

Sprzęt outdoor fitness - producent Stameco


Zwracając szczególną uwagę na różnorodność oferowanych urządzeń Outdoor Fitness, indywidualnych wymagań Klientów jak i nieszablonowych terenów przeznaczonych dla budowy placów zabaw, ceny siłowni zewnętrznych ustalane są w oparciu o przygotowany projekt.

Urządzenia fitness zewnętrzne do siłowni miejskich i parkowych

 
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym sprzętem do siłowni zewnętrznych. Każdy produkt zawiera informacje o typie ćwiczeń i funkcji jakie spełnia. Pomoże to w wyborze odpowiednich zewnętrznych urządzeń fitness, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i predyspozycji.

Urządzenia dla osób jeżdżących na wózkach
Sprawdź urządzenia dla osób jeżdżących na wózkach

Integracyjne siłownie dla osób niepełnosprawnych

jeżdżących na wózkach

Zobacz szczegóły