Dlaczego siłownie zewnętrzne Stameco?

10
lat na rynku
100
procent zadowolonych klientów
4700
zamontowanych urządzeń
621
uatrakcyjnione miejsca

Certyfikowane urządzenia

Nasze urządzenia są certyfikowane przez niezależną jednostkę akredytowaną. Proces produkcyjny Stameco spełnia najwyższe standardy nie tylko w zakresie bezpieczeństwa, czy aspektów środowiskowych, ale również nadzoru nad jakością, zapewniając pełną powtarzalność tworzonych wyrobów. Nasze urządzenia produkowane są zgodnie z najnowszymi normami gwarantującymi wysoką jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Korzystając z instalacji Stameco, użytkownicy – począwszy od dzieci, poprzez młodzież, a skończywszy na seniorach – mają pewność, że urządzenia, na których ćwiczą, spełniają najwyższe standardy i normy.  Potwierdzeniem wysokiej jakości oraz gwarancją bezpieczeństwa produkowanego i instalowanego przez nas sprzętu są przyznane naszym urządzeniom certyfikaty obowiązujące w państwach Unii Europejskiej - PN-EN 16630:2015-06. 

Referencje

Potwierdzeniem naszych kompetencji są liczne realizacje siłowni zewnętrznych. Klienci, którzy nawiązali z nami współpracę twierdzą, że wykazujemy się profesjonalizmem, dobrą organizacją pracy, odpowiedzialnością, a także wysokimi kwalifikacjami personelu technicznego. Nasze urządzenia odznaczają się wysoką jakością, a projekty, które realizujemy są wykonywane z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami bhp. 

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów

Jako producent siłowni na powietrzu, elementów małej architektury, strefy rekreacji i relaksu, i innych konstrukcji stalowych, przedstawiamy gotowe rozwiązania, które w pełnej mierze oddadzą wizję nowego miejsca rozrywki w parku, ośrodku sportowym, wypoczynkowym na placu zabaw czy osiedlach mieszkalnych. Przygotowane wizualizacje i wstępny projekt planowanej inwestycji są wielkim udogodnieniem dla inwestora.

Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem, a partnerska współpraca jest elementem, który nas wyróżnia. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty oferowane przez naszą firmę były najwyższej jakości, dlatego zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a gwarancja obejmuje okres trzech lat.  Od początku naszego istnienia, każde zawiadomienie o ewentualnej naprawie zostało pozytywnie rozpatrzone na korzyść Klienta. 

​​​​​​​Coraz częściej w parkach, na placach zabaw czy w innych miejscach na wolnym powietrzu pojawiają się siłownie zewnętrzne - Outdoor Fitness.

Stameco to prężnie rozwijająca się firma. Stale podnosimy jakość i zakres usług. Chcemy sprostać rosnącym oczekiwaniom Klientów.

Aby móc realizować zwiększającą się liczbę zamówień, a szczególnie ułatwić Klientowi odbiór sprzętu, poszerzyliśmy naszą ofertę o transport.

Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Zamawiając u nas urządzenia siłowni zewnętrznych masz pewność, że dotrą one w ustalonym terminie. Dostosujemy się do indywidualnych potrzeb nabywców.
 

Dowóz na terenie całego kraju

Zapewniamy dowóz zamówionych konstrukcji szybko i sprawnie na terenie całego kraju.

Bezpieczny transport

Funkcjonalny samochód, przystosowany do bezpiecznego przewożenia sprzętu, zapewni nienaruszony stan zakupionych urządzeń.

Polski producent

Stameco to polski producent certyfikowanych siłowni zewnętrznych, elementów małej architektury oraz strefy rekreacji i relaksu.
Urządzenia, które tworzymy  powstają na terenie Polski, w zakładzie wyposażonym w wysokiej klasy park maszynowy. Nowoczesna linia produkcyjna pozwala na systematyczne i częste poszerzanie oferty o nowe modele produktów oraz dopasowywanie ich do indywidualnych potrzeb Klientów. Stameco to także zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych i elementów małej architektury.

Co nas wyróżnia

  • działamy w Polsce i poza granicami
  • oferujemy profesjonalne doradztwo, pomoc i indywidualne projekty
  • koncentrujemy się na rozpoznaniu i zrozumieniu potrzeb oraz oczekiwań Klientów
  • prowadzimy fachowy serwis
  • posiadamy bogaty asortyment urządzeń
  • terminowo realizujemy wszystkie zlecenia
  • posiadamy wiedzę i doświadczenie w dziedzinie małej architektury i placów zabaw
  • wykorzystujemy specjalistyczne technologie 
  • umożliwiamy modyfikację istniejących elementów
  • naszym priorytetem jest wysoka jakość i solidność wykonania
Masz pytania?

Jesteś zainteresowany naszą ofertą siłowni zewnętrznych?

Skontaktuj się z nami