Produkty
Strefa Rekreacji & Relaksu

Firma Stameco z powodzeniem funkcjonuje na rynku proponując solidne produkty strefy rekreacji i relaksu. Uwzględniając wymagania Klientów, staramy się pomóc w tworzeniu nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni zewnętrznej. Wysokiej jakości meble ogrodowe to nowe produkty firmy Stameco, które od początku cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest to rozwiązanie dzięki któremu nie będziecie musieli wybierać między miejscem, w którym odpoczywacie i spędzacie wolny czas a miejscem, w którym spożywacie swoje ulubione posiłki. Dzięki naszemu produktowi, możecie delektować się swoimi ulubionymi potrawami i spędzać czas, relaksując się jednocześnie.
Czym jest nasza strefa relaksu? To konstrukcja stalowa, zawierająca zestaw siedzisk i stolików konfigurowanych każdorazowo indywidualnie, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Oferujemy zestawy 4, 6 oraz 8-osobowe.  Jest możliwość wyboru jednej z kilku dostępnych opcji, w zakresie:

Wymiary zewnętrzne produktu są następujące:
- zestaw 4-osobowy / 1450 cm x 1450 cm x 2170 cm
- zestaw 6-osobowy / 1450 cm x 2290 cm x 2170 cm
- zestaw 8-osobowy / 2290 cm x 2290 cm x 2170 cm

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym, zestaw ogrodowy dostarczany jest w elementach, które w sposób łatwy mogą być montowane przez klienta. Dodatkowo, produkt posiada w swojej konstrukcji elementy umożliwiające instalację całej konstrukcji do gruntu, co dodatkowo wzmacnia stabilność.
Parametry ramy nośnej zostały dobrane w sposób zapewniający trwałość całej konstrukcji. Rama nośna, jak również stelaż stolików i stelaż siedzisk wykonane są ze stali węglowej zabezpieczonej antykorozyjnie, umożliwiając korzystanie z produktu zarówno na zewnątrz, przy zmiennych warunkach atmosferycznych, jak również w pomieszczeniach zamkniętych. Jako zabezpieczenie antykorozyjne zastosowano ocynkowanie galwaniczne całej konstrukcji a następnie lakierowanie proszkowe, dzięki czemu uzyskujemy pożądany efekt estetyczny.
Uchwyty siedzisk wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu po dłuższym okresie użytkowania produktu nawet po naruszeniu powierzchni lakierowanej, produkt nie będzie narażony na korozję.
Elementy drewniane, które wykonano z drewna jesionowej, zabezpieczono przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych przez dwukrotnie lakierowanie farbami, które posiadają najwyższe współczynniki ochrony drewna.
Do montażu oraz podwieszania siedzisk wykorzystujemy wyłącznie okucia ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zapewniamy trwałość produktu.

Mamy nadzieję, że zainteresujemy Państwa naszym produktem, który będzie stałym elementem Państwa prywatnej przestrzeni, jak również życia towarzyskiego, uatrakcyjniając ogród, dom czy też wybraną przestrzeń komercyjną.  Stoły z huśtawkami to nowoczesny pomysł na urządzenie wolnej przestrzeni, który dodaje atrakcyjności miejscu. Taki zestaw ogrodowy świetnie sprawdzi się w ogródkach restauracji, jako nowoczesne zagospodarowanie terenów zewnętrznych hoteli, ośrodków wypoczynkowych, a także nada oryginalnego charakteru w każdym prywatnym ogrodzie. Nasze produkty, to solidne konstrukcje produkowane w Polsce zgodnie z najnowszymi normami gwarantującymi jakość, trwałość i bezpieczeństwo. 
Nasi serwisanci zapewniają pełne wsparcie przy montażu i instalacji nowoczesnego zestawu ogrodowego. Dodatkowo jesteśmy gotowi na udzielenie wszelkich informacji na temat zastosowanych w naszym produkcie rozwiązań.


Zadzwoń lub napisz i dopytaj o szczegóły: 
tel. 722-035-888
e-mail: dominika@stameco.pl