Produkty

Urządzenia plenerowe do rekreacji oraz relaksu

Firma Stameco z powodzeniem funkcjonuje na rynku proponując solidne urządzenia plenerowe dla strefy rekreacji i relaksu. Uwzględniając wymagania Klientów, staramy się pomóc w tworzeniu nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni zewnętrznej z urządzeniami do relaksu.

Stół z huśtawkami

Wysokiej jakości zestawy stołu z huśtawkami to nowe produkty firmy Stameco, które od początku cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest to rozwiązanie dzięki któremu nie będziecie musieli wybierać między miejscem, w którym odpoczywacie i spędzacie wolny czas a miejscem, w którym spożywacie swoje ulubione posiłki lub gracie w ulubione gry. 

Urządzenia plenerowe

Dzięki naszym urządzeniom plenerowym możecie rozgrywać partie szachów lub chińczyka z rodziną lub znajomymi, delikatnie się bujając się jednocześnie.

Strefy relaksu

Czym jest nasza strefa relaksu? To konstrukcja stalowa, zawierająca zestaw siedzisk i stolików w różnych konfiguracjach.

Wymiary zewnętrzne zestawów plenerowych produktu są następujące:

Parametry ramy nośnej zostały dobrane w sposób zapewniający trwałość całej konstrukcji. Rama nośna, jak również stelaż stolików i stelaż siedzisk wykonane są ze stali węglowej zabezpieczonej antykorozyjnie, umożliwiając korzystanie z zestawu do relaksu zarówno na zewnątrz, przy zmiennych warunkach atmosferycznych, jak również w pomieszczeniach zamkniętych. Jako zabezpieczenie antykorozyjne zastosowano ocynkowanie galwaniczne całej konstrukcji a następnie lakierowanie proszkowe, dzięki czemu uzyskujemy pożądany efekt estetyczny.

Uchwyty siedzisk wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu po dłuższym okresie użytkowania produktu nawet po naruszeniu powierzchni lakierowanej, strefa relaksu nie będzie narażona na korozję.

Stameco - producent zestawów ogrodowych i urządzeń plenerowych wysokiej jakości

Stoły z huśtawkami prosto od producenta

Stoły z huśtawkami to nowoczesny pomysł na urządzenie wolnej przestrzeni miejskiej, który dodaje atrakcyjności miejscu.

Zestawy plenerowe z Polski

Nasze zestawy plenerowe, to solidne konstrukcje produkowane w Polsce zgodnie z najnowszymi normami gwarantującymi jakość, trwałość i bezpieczeństwo.

Nasze zestawy posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą. Dowozimy na ternie całego kraju oraz montujemy konstrukcje na miejscu. 

Więcej konfiguracji hybryd stołu z huśtawkami do komercyjnych jak i prywatnych przestrzeni znajdziesz na naszej nowej stronie www.fourdukes.pl

Zadzwoń lub napisz i dopytaj o szczegóły: 
tel. 722-035-888
e-mail: dominika@stameco.pl