JAK POWSTAJĄ NASZE PRODUKTY

Stameco

Kontrola jakości

Dbałość o szczegóły w procesie produkcji siłowni zewnętrznych Stameco jest bardzo istotna. Proces kontroli jakości rozpoczynamy już w momencie projektowania. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem dbają o to, aby każdy produkt spełniał europejskie normy bezpieczeństwa. Podczas procesu produkcji wykwalifikowani pracownicy kontrolują każdy wykonany element od momentu spawania, do chwili przygotowywania urządzeń do transportu.

Funkcjonalność i estetyka

Konstruując siłownie zewnętrzne, małą architekturę, strefy rekreacji i relaksu zadbaliśmy w takim samym stopniu o walory funkcjonalne i estetyczne jak i o bezpieczeństwo ich użytkowania. Korzystając z naszych instalacji, wszyscy użytkownicy mają pewność, że urządzenia, na których ćwiczą, spełniają najwyższe standardy i normy bezpieczeństwa.

Wykwalifikowani pracownicy

Siłownie plenerowe tworzy zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych, elementów placów zabaw oraz strefy rekreacji i relaksu. Jesteśmy profesjonalną firmą, która działa na rynku od 2013 roku. Wszystkie nasze produkty powstają na terenie Polski, w zakładzie wyposażonym w wysokiej klasy park maszynowy. Nowoczesna linia produkcyjna pozwala na systematyczne i częste poszerzanie oferty o nowe modele produktów oraz dopasowywanie ich do indywidualnych potrzeb Klientów. 

Siłownie plenerowe pełnią funkcje rekreacyjne

i nie mogą być traktowane jako sprzęt przeznaczony do profesjonalnego treningu sportowców wyczynowych.

Ćwiczenia na takich urządzeniach mogą się odbywać bez nadzoru, w związku z tym wszystkie elementy muszą być tak zaprojektowane by nie stanowiły zagrożenia dla ćwiczącego.

Potwierdzeniem wysokiej jakości oraz gwarancją bezpieczeństwa produkowanego i instalowanego przez nas sprzętu są przyznane naszym urządzeniom certyfikaty PN-EN 16630:2015-06.

Masz pytania?

Jesteś zainteresowany naszą ofertą siłowni zewnętrznych?

Skontaktuj się z nami