Stół z huśtawkami 4-osobowy - plansza do gry w chińczyka
Numer katalogowy: H4-CH

Stół z huśtawkami 4-osobowy - plansza do gry w chińczyka

Zestaw hybrydowy huśtawek ze stołem wyposażonym w blat do gry w chińczyka to idealne rozwiązanie na dobrą zabawę przebywając na świeżym powietrzu. Konstrukcja odporna na zmienne warunki pogodowe zapewnia wysoką jakość oraz trwałość na lata. Postawiona w parku może być nie tylko miejscem relaksu, ale też centrum interakcji, gdzie wygoda i estetyka, łączą się z rozrywką. Tradycyjna gra planszowa dodaje elementu współzawodnictwa, umożliwiając graczom cieszenie się ze wspólnie spędzanego czasu i budowania niezapomnianych chwil pełnych emocji.

Konstrukcja, która może być wykorzystywana jako miejsce odpoczynku dla dorosłych, którzy będą mieli okazję na relaks, dzięki delikatnemu bujaniu. Dodatkowo blat, dzięki któremu nie można się nudzić - plansza do gry w chińczyka, pozwala na wspólne spędzenie czasu czterech osób. 

Nasze hybrydy stołu z huśtawkami zostały nagrodzone Złotym Medalem 2023 oraz wyróżnione TOP 5 Dobry Design 2024 w kategorii mała architektura. 

Funkcja

Mając bogate doświadczenie w produkcji elementów stalowych, które służą użyteczności publicznej, stawiamy przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo wykonanych instalacji. Powierzchnie stalowe naszych produktów są odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych, dzięki temu stół z huśtawkami zachowa swój nienaganny wygląd latami. 
 

  • Konstrukcja ocynkowana, malowana proszkowo 
  • Certyfikat bezpieczeństwa 
  • Miejsce dla 4 osób
  • Miejsce odpoczynku i rekreacji

 
Atrakcyjny zestaw do parków, skwerów miejskich, jako uzupełnienie istniejących już miejsc integracji społeczności. To także idealny pomysł na zagospodarowanie przestrzeni publicznych małych gmin. Idealnie wpisuje się w budżet sołecki, tworząc nowe miejsce rekreacji i integracji mieszkańców. Dzięki takim inwestycjom, małe gminy stają się jeszcze bardziej atrakcyjnymi miejscami do życia i tworzenia wspólnoty.
Zobacz więcej
MASZ PYTANIA?
 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą zestawów do rekreacji i relaksu?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI