STIIG zestaw promocyjny
Numer katalogowy: SI-Z-001

STIIG zestaw promocyjny

STIIG to kompaktowa konstrukcja, która łączy urządzenia siłowni zewnętrznej z elementami do street workout. Zestawy można dowolnie konfigurować wybierając poszczególne elementy do stworzenia miejsca ćwiczeń. Na takiej stacji treningu może ćwiczyć aż kilkanaście osób, dlatego będzie to świetne miejsce aktywności przy szkołach czy boiskach sportowych.
Świetnie sprawdzi się także w parkach, np. przy ścieżkach rowerowych czy do biegania, tak by ułatwić dostęp oraz zachęcić mieszkańców do dodatkowego ruchu na świeżym powietrzu. 

Połączenie urządzeń siłowni plenerowych z elementami street workout stwarza ciekawe i wszechstronne środowisko treningowe, które może zainspirować uczniów do aktywności fizycznej i kształtować ich umiejętności siłowe, gibkości oraz wytrzymałości. Połączenie tych dwóch rodzajów urządzeń tworzy kompleksowe środowisko treningowe, które nie tylko rozwija siłę fizyczną, ale również sprzyja kreatywności, eksperymentowaniu z różnymi formami ruchu i rozwijaniu umiejętności street workout. 

Promocyjny zestaw Stacji Treningu Indywidualnego i Grupowego, to połączenie najczęściej wybieranych urządzeń i elementów, dzięki którym można ćwiczyć różne partie mięśniowe. W cenie dowolne zestawienie kolorów RAL.