Promocja siłowni plenerowych

Siłownie zewnętrzne cennik


Zwracając szczególną uwagę na indywidualne wymagania naszych Klientów, jako producent siłowni plenerowych oferujemy urządzenia w atrakcyjnych cenach. Siłownie zewnętrzne cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników w każdej grupie wiekowej. Ceny poszczególnych urządzeń składają się na całkowity koszt siłowni zewnętrznej, który wcale nie musi być wysoki. Oferujemy trwałe, bezpieczne i funkcjonalne urządzenia outdoor fitness wraz z transportem i montażem we wskazanym miejscu, co wpływa na korzystne ceny siłowni na powietrzu Stameco. Realizujemy indywidualne projekty siłowni pod chmurką,  cennik uzależniony jest od ilości i rodzaju wybranego sprzętu. Przygotowując projekt kompleksowej siłowni, możemy tak skonfigurować urządzenia, aby całkowita realizacja była funkcjonalna, a zarazem niedroga. Dla Klientów, którzy często pytają o cennik siłowni zewnętrznych przygotowaliśmy specjalną promocję, uwzględniającą najbardziej popularne urządzenia do ćwiczeń na powietrzu.

Promocja siłowni plenerowych

 


 
Pragniemy przedstawić Państwu Promocję siłowni plenerowych Stameco. Wiosna to czas spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nasze siłownie zewnętrzne (Outdoor Fitness) to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy aktywnie chcą polepszyć swoją kondycję fizyczną oraz sylwetkę. Promocyjna cena siłowni plenerowych obejmuje dostawę i montaż sześciu urządzeń.

Warunki promocji:
  • Zestaw 6 urządzeń z dostawą i montażem w cenie 12 900 zł netto
  • Dowolna kolorystyka z palety RAL
  • Szybkie terminy realizacji - maksymalnie do 2 tygodni
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • 6 urządzeń/8 stanowisk - zakres ćwiczeń dla wszystkich grup mięśniowych
  • Komfortowe siedziska z płyty HDPE oraz antypoślizgowe stopnice z ryflowanej płyty aluminiowej
Dzięki tym urządzeniom mogą Państwo wykonywać ćwiczenia niemalże wszystkich mięśni ciała. Szczegółowe typy ćwiczeń i funkcje poszczególnych urządzeń znajdą Państwo w sekcji Produkty. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Atrakcyjna cena oraz wszechstronność proponowanych zestawów siłowni plenerowych zachęca zarówno do podjęcia zakupu, jak i ćwiczeń na świeżym powietrzu.
 
1. Biegacz (ST-005) 2. Orbitrek (ST-001)
Funkcja: Wzmacnia mięśnie nóg i brzucha. Korzystnie wpływa na układ krążeniowo-oddechowy. Poprawia koordynację ruchową. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Funkcja: Wzmacnia mięśnie nóg, ramion i tułowia. Korzystnie wpływa na układ krążeniowo-oddechowy. Poprawia koordynację ruchową. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.
Zobacz produkt Zobacz produkt
 
3. Wioślarz (ST-014) 4. Jeździeć (ST-016)
Funkcja: Wzmacnia mięśnie nóg, ramion,tułowia i pleców. Korzystnie wpływa na układ krążeniowo-oddechowy. Poprawia koordynację ruchową. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Funkcja: Wzmacnia mięśnie nóg, ramion i tułowia. Korzystnie wpływa na układ krążeniowo-oddechowy. Poprawia koordynację ruchową. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.
Zobacz produkt Zobacz produkt
 
5. Ławka/Prostownik pleców (ST-010/ST-020) 6. Wahadło/Twister (ST-009/ST-011)
Funkcja: Wzmacnia mięśnie brzucha i pleców. Funkcja: Wzmacnia mięśnie brzucha i bioder. Korzystnie wpływa na układ krążeniowo-oddechowy. Poprawia koordynację ruchową. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.
Zobacz produkt Zobacz produkt