Promocja siłowni plenerowych

Siłownie zewnętrzne cennik


Zwracając szczególną uwagę na indywidualne wymagania naszych Klientów, jako producent siłowni plenerowych oferujemy urządzenia w atrakcyjnych cenach. Siłownie zewnętrzne cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników w każdej grupie wiekowej. Ceny poszczególnych urządzeń składają się na całkowity koszt siłowni zewnętrznej, który wcale nie musi być wysoki. Oferujemy trwałe, bezpieczne i funkcjonalne urządzenia outdoor fitness wraz z transportem i montażem we wskazanym miejscu, co wpływa na korzystne ceny siłowni na powietrzu Stameco. Realizujemy indywidualne projekty siłowni pod chmurką,  cennik uzależniony jest od ilości i rodzaju wybranego sprzętu. Przygotowując projekt kompleksowej siłowni, możemy tak skonfigurować urządzenia, aby całkowita cena nie przekraczała określonej kwoty, a realizacja była funkcjonalna, a tym samym niedroga. Dla Klientów, którzy często pytają o przykładowy cennik siłowni zewnętrznych przygotowaliśmy specjalną promocję gotowego zestawu, uwzględniającą najbardziej popularne urządzenia do ćwiczeń na powietrzu.

Co wpływa na cenę

Realizacja kompleksowej siłowni zewnętrznej uzależniona jest przede wszystkim od indywidualnych wymagań Klienta i uwarunkowań terenowych w miejscu powstania realizacji. Ostateczna cena siłowni zewnętrznych kształtowana jest przez kilka czynników takich jak:
 • ilość urządzeń,
 • rodzaj elementów wyposażenia,
 • wielkość powierzchni,
 • rodzaj nawierzchni,
 • dodatkowe elementy urozmaicające przestrzeń.
Mając na uwadze powyższe wskazówki z łatwością odpowiemy na pytanie dlaczego ceny poszczególnych realizacji siłowni pod chmurką są tak różne. W zależności od rodzaju terenu oraz powierzchni dobieramy optymalną ilość i rodzaj urządzeń. Im więcej tym cena będzie wyższa. Decydujemy także o rodzaju nawierzchni siłowni plenerowej. Trawnik to zdecydowanie najtańsze rozwiązanie. Do wyboru są jeszcze: atestowane, przerostowe maty gumowe, żwir, kostka brukowa czy syntetyczna nawierzchnia, która jest zdecydowanie najdroższa. Istotny wpływ na końcową cenę mają dodatkowe elementy wyposażenia przestrzeni siłowni zewnętrznych, zwiększające ich funkcjonalność. Ścieżki komunikacyjne, stojaki rowerowe, siedziska, to niektóre elementy zwiększające koszty całej inwestycji.
Cena siłowni zewnętrznej może być bardzo zróżnicowana. Już na etapie projektowania warto uwzględnić powyższe czynniki, które w dużej mierze tworzą koszty kompleksowej realizacji siłowni.
 


 
Pragniemy przedstawić Państwu Promocję siłowni plenerowych Stameco. Wiosna to czas spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nasze siłownie zewnętrzne (Outdoor Fitness) to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy aktywnie chcą polepszyć swoją kondycję fizyczną oraz sylwetkę. Promocyjna cena siłowni zewnętrznych obejmuje dostawę i montaż sześciu urządzeń.

Warunki promocji:
 • Zestaw 6 urządzeń z dostawą i montażem w cenie 12 900 zł netto
 • Dowolna kolorystyka z palety RAL
 • Szybkie terminy realizacji
 • Gwarancja 60 miesięcy
 • 6 urządzeń/8 stanowisk - zakres ćwiczeń dla wszystkich grup mięśniowych
 • Komfortowe siedziska z płyty HDPE oraz antypoślizgowe stopnice z ryflowanej płyty aluminiowej
Dzięki tym urządzeniom mogą Państwo wykonywać ćwiczenia niemalże wszystkich mięśni ciała. Szczegółowe typy ćwiczeń i funkcje poszczególnych urządzeń znajdą Państwo w sekcji Produkty. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Atrakcyjna cena oraz wszechstronność proponowanych zestawów siłowni plenerowych zachęca zarówno do podjęcia zakupu, jak i ćwiczeń na świeżym powietrzu.
 
1. Biegacz (ST-005) 2. Orbitrek (ST-001)
Funkcja: Wzmacnia mięśnie nóg i brzucha. Korzystnie wpływa na układ krążeniowo-oddechowy. Poprawia koordynację ruchową. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Funkcja: Wzmacnia mięśnie nóg, ramion i tułowia. Korzystnie wpływa na układ krążeniowo-oddechowy. Poprawia koordynację ruchową. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.
Zobacz produkt Zobacz produkt
 
3. Wioślarz (ST-014) 4. Jeździeć (ST-016)
Funkcja: Wzmacnia mięśnie nóg, ramion,tułowia i pleców. Korzystnie wpływa na układ krążeniowo-oddechowy. Poprawia koordynację ruchową. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Funkcja: Wzmacnia mięśnie nóg, ramion i tułowia. Korzystnie wpływa na układ krążeniowo-oddechowy. Poprawia koordynację ruchową. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.
Zobacz produkt Zobacz produkt
 
5. Ławka/Prostownik pleców (ST-010/ST-020) 6. Wahadło/Twister (ST-009/ST-011)
Funkcja: Wzmacnia mięśnie brzucha i pleców. Funkcja: Wzmacnia mięśnie brzucha i bioder. Korzystnie wpływa na układ krążeniowo-oddechowy. Poprawia koordynację ruchową. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.
Zobacz produkt Zobacz produkt