Numer katalogowy: 4 osobowy

Stół z huśtawkami do siłowni zewnętrznej

Elegancki zestaw ogrodowy, który doda każdemu ogrodowi wyjątkowego charakteru. Stół z metalowymi huśtawkami z oparciem, to świetne miejsce w którym można delikatnie się bujać nie wstając od stołu. Drewniany blat w połączniu ze stabilnymi stalowymi ramami to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. 

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym, stół z huśtawkami dostarczany jest w elementach, które w sposób łatwy mogą być montowane przez klienta. Dodatkowo, produkt posiada w swojej konstrukcji elementy umożliwiające instalację całej konstrukcji do gruntu, co dodatkowo wzmacnia stabilność.

Parametry ramy nośnej zostały dobrane w sposób zapewniający trwałość całej konstrukcji. Rama nośna, jak również stelaż stolików i stelaż siedzisk wykonane są ze stali węglowej zabezpieczonej antykorozyjnie, umożliwiając korzystanie z produktu zarówno na zewnątrz, przy zmiennych warunkach atmosferycznych, jak również w pomieszczeniach zamkniętych. Jako zabezpieczenie antykorozyjne zastosowano ocynkowanie galwaniczne całej konstrukcji a następnie lakierowanie proszkowe, dzięki czemu uzyskujemy pożądany efekt estetyczny.
Uchwyty siedzisk wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu po dłuższym okresie użytkowania produktu nawet po naruszeniu powierzchni lakierowanej, produkt nie będzie narażony na korozję.
Elementy drewniane, które wykonano z drewna jesionowego, zabezpieczono przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych przez dwukrotnie lakierowanie farbami, które posiadają najwyższe współczynniki ochrony drewna.
Do montażu oraz podwieszania siedzisk wykorzystujemy wyłącznie okucia ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zapewniamy trwałość produktu.