youtube
google plus
STAMECO Sp. z o.o.

ul. Kopernika 15B
34-600 Limanowa
tel. 18 521 14 95
e-mail: biuro@stameco.pl
www.stameco.pl

NIP: PL 737-220-25-19
REGON: 122846053
Numer KRS: 0000459667 wyślij wiadomość
polski
sitemaptrmessage pr pl pr

Oferta

W Polsce siłownie zewnętrzne (Outdoor Fitness) to pomysł stosunkowo nowy, ale idąc za przykładem państw Europy Zachodniej, polskie miasta i gminy przekonują się do korzyści jakie dają takie instalacje. Obecnie siłownie plenerowe uatrakcyjnianiają przestrzeń miejską w krajach takich jak Wielka Brytania, Irlandia, czy Francja.

ZDROWIE MIESZKAŃCÓW I PRESTIŻ
Miejskie siłownie to doskonałe miejsce zarówno dla osób młodych i aktywnych, jak i starszych, które cenią zdrowy styl życia. To także doskonały sposób na urozmaicenie treningu i wydostania się z czterech ścian tradycyjnego centrum fitness. Siłownie zewnętrzne to nie tylko ciekawe miejsce spotkań i integracji, ale również interesujący obiekt architektury miejskiej, co wpływa na poprawę wizerunku gminy, która dba o swoich mieszkańców.

FUNKCJONALNOŚĆ
Ze względu na warunki, w których służą (otwarta przestrzeń) oraz ze względu na zróżnicowanie użytkowników pod względem umiejętności, stopnia zaawansowania w treningach, czy chociażby budowy ciała, elementy siłowni zewnętrznych firmy Stameco, to proste w użytkowaniu i trwałe konstrukcje. Nasze urządzenia są projektowane oraz budowane tak, aby korzystanie z nich nie wymagało pomocy innej osoby. Na to składa się prosta konstrukcja, możliwość regulacji obciążeń i co najważniejsze, zapewnienie bezpieczeństwa użytkującym tego typu urządzenia.

BEZPIECZEŃSTWO
Urządzenia firmy Stameco, to solidne konstrukcje produkowane w Polsce zgodnie z najnowszymi normami gwarantującymi jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanego i instalowanego przez nas sprzętu są przyznane naszym urządzeniom certyfikaty PN-EN 16630:2015-06. Oznacza to, że siłownie zewnętrzne Stameco spełniają nie tylko polskie normy bezpieczeństwa, ale także bardziej rygorystyczne standardy Unii Europejskiej.  

JAKOŚĆ
Produkty firmy Stameco, na tle konkurencji, pozytywnie wyróżniają się jakością wykonania. Charakteryzują się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych, co zostało potwierdzone przeprowadzonymi testami antykorozyjnymi. Wysoka jakość urządzeń Stameco to efekt naszych doświadczeń i zastosowania specjalistycznych technologii produkcji, m.in. technologii śrutowania, powlekania cynkowego  a także zastosowania podkładu cynkowego, epoksydowego, o podwyższonej zawartości cynku. Urządzenia lakierowane są wysokiej jakości lakierem proszkowym, poliestrowym firmy AkzoNobel.

DOPASOWANIE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB
Opracowany przez firmę Stameco jednorodny system montażowy, umożliwia dowolną zmianę konfiguracji poszczególnych urządzeń. Dysponujemy biblioteką plików DWG, które znacząco ułatwiają pracę architektom przestrzeni publicznej. Jeśli jest taka potrzeba, służymy pomocą w wykonaniu i wizualizacji projektu. Ponadto do dyspozycji Klienta i projektanta jest szeroka gama kolorów z palety RAL.
Siłownie zewnętrzne Stameco wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, dodatkowo podnoszącym walory wizualne okolicy. Wpasowują się i uatrakcyjniają otaczający krajobraz wzdłuż ścieżek rowerowych i bulwarów, w parkach, przy placach zabaw, ośrodkach sportowych czy osiedlowych skwerach.

SERWIS I GWARANCJA
Realizujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a gwarancja obejmuje okres trzech lat.
Mapa strony-O nas-Oferta-Produkty-Mapa realizacji-Certyfikaty-Transport-Kontakt-Praca-Otwarte Strefy Aktywności (OSA)