youtube
google plus
STAMECO Sp. z o.o.

ul. Kopernika 15B
34-600 Limanowa
tel. 18 521 14 95
e-mail: biuro@stameco.pl
www.stameco.pl

NIP: PL 737-220-25-19
REGON: 122846053
Numer KRS: 0000459667 wyślij wiadomość
polski
sitemaptrmessage pr pl pr

O nas

Uważamy, iż każdy, bez względu na wiek i zamożność, powinien mieć możliwość prowadzenia aktywnego trybu życia w swoim najbliższym otoczeniu. Jednym z pomysłów na propagowanie takiej aktywności, poprzez odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni publicznej, są siłownie zewnętrzne znane jako Outdoor Fitness.  Systemy siłowni zewnętrznych, które produkujemy, wnoszą do przestrzeni publicznej wyjątkowe miejsca spotkań dla młodzieży, rodziców z dziećmi i seniorów.

Siłownie plenerowe Stameco tworzy zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji stalowych, elementów placów zabaw oraz małej architektury. Urządzenia te powstają na terenie Polski, w zakładzie wyposażonym w wysokiej klasy park maszynowy. Nowoczesna linia produkcyjna pozwala na systematyczne i częste poszerzanie oferty o nowe modele produktów oraz dopasowywanie ich do indywidualnych potrzeb klientów.

Urządzenia Stameco produkowane są zgodnie z najnowszymi normami gwarantującymi jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Posiadamy niezbędne certyfikaty wydane przez polskie jednostki certyfikujące. Nasze urządzenia zgodne są także z wyższymi standardami, obowiązującymi w państwach Unii Europejskiej.
Mapa strony-O nas-Oferta-Produkty-Mapa realizacji-Certyfikaty-Transport-Kontakt-Praca-Otwarte Strefy Aktywności (OSA)